Úvod Diskuze

Diskuze

Potřebujete poradit? Přidat dotaz >>


Diskuse (113 komentářů)

(22. 03. 2010 10:32) Reagovat
Dobrý den,chtěla jsem se vás zeptat, jestli je možné nakazit se genitálními bradavicemi na záchodě, např. v hospodě nebo v jiných podbných podnicích.Děkuji
(31. 03. 2010 07:53) Reagovat
I když jsem od mnohých lidí slyšela, že tato možnost tu je. Lékařka mě ujistila, že tímto způsobem k nákaze nedochází.
(30. 07. 2010 08:41) Reagovat
A jde se vůbec genitálními bradavicemi nakazit jinak než pohlavním stykem?
(20. 10. 2010 00:36) Reagovat
No určitě - já jsem je měl ještě dřív než jsem se s někým poprvé vyspal. Tipuju, že jsem je chytil na záchodě, ale fakt nevím.
(29. 09. 2011 12:52) Reagovat
Já jsem při konzultaci svých genitálních bradavic s lékařkou také dospěla k názoru, že jsem je musela chytit v hospodě někdy na záchodu, nebo v bazénu. Nepohlavní přenos tu může být.
CAROL, (30. 11. 2011 16:08) Reagovat
Já žásnu...Ráda bych se dozvěděla něco víc o tom přenášení genitálních bradavic, ale každý říká něco jiného. Někdo tvrdí, že se to přenáší jen sexem, jiní že zachody na veřejnosti...Jak je to tedy???
Mona, (07. 12. 2011 11:00) Reagovat
Těžko říct, ale já jsem předtím s nikým nic neměůa chytila jsem to nejspíš na záchodě a později i přes varování se mnou přítel spal, ale nepřeneslo se to na něj. Tak mi řekněte kde je ta zakopaná sekera :-/
ALICE, (31. 12. 2011 14:20) Reagovat
No právě...Člověk se snaží zopodvědně žít, vyhnout se všem pohlavním chorobám a pak si někde v hospodě sedne na záchod a má genitální bradavice. Pak když nemáte stálého partnera, tak mu to těžko vysvětlujete, aby si o vás nemyslel něco špatného.
PAVLA, (12. 04. 2012 12:18) Reagovat
No, tak ono se to neprojeví hned. Možná to váš přítel chytil, a když se budete léčit a zároveň spolu spát, budete si to pořád předávat a nevyléčíte se nikdy.
(12. 04. 2010 10:18) Reagovat
Dobrý den,jsem v 38 týdnu těhotenství a objevilo se u mě toto onemocnění(condylomata). Je možná nějaká léčba? Jaké je riziko přenosu na miminko?
(06. 06. 2010 21:16) Reagovat
Dobrý den,buďte klidná. V těhotenství se objevují genitální bradavice vcelku často. Také jsem je měla a miminko bylo naprosto v pořádku.
(03. 04. 2011 14:46) Reagovat
To jste mě teda Jitko nepotěšila :(
Radka, (13. 11. 2012 14:34) Reagovat
A čím je to způsobeno, že zrovna v těhotenství se objevují častěji. Tím přeci padá ten argument, který někteří mají, že by se přenášeli bradavice jen pohlavním stykem ne?
(19. 04. 2010 19:50) Reagovat
Dobrý den chtěla jsem se optat zda je možné, provozovat se svým partnerem orální sex? Děkuji.
(22. 09. 2010 09:28) Reagovat
Jako když má genitální bradavice? To bych asi od této techniky opustila, poslala bych partnera k doktoru a počkala si, až bude vyléčený. Vhodné je také nechat prohlédnout sebe, abyste si genitální bradavice navzájem nepřenášeli.
(07. 04. 2011 13:03) Reagovat
Slyšela jsem, že i když se muž nakazí genitálními bradavicemi, tak v mnohých případech nemá vůbec žádné projevy, takže ani neví, že je nakažený. Může v této fázi přenášet genitální bradavice dál.DíkySímona
(15. 06. 2011 04:37) Reagovat
Já si právě myslím, že je problém v tom, že to mnohdy nepoznáme a přitom se nakazit můžeme. V tom je podle mě ten zásadní problém. Kdyby byly genitální bradavice vždycky vidět, tak je to v pohodě. Alespoň já bych se nemilovala s někým nechráněně, kdo je má...Proto holt si musíme dávat pozor, s kým vlezeme do postele bez kondomu.
P.L., (14. 02. 2013 07:17) Reagovat
Může je přenášet, protože ten vir má v sobě, i když se u něj neprojeví. Nakazí vás virem a u vás se to projevit může a nemusí.
(02. 05. 2010 19:09) Reagovat
Dobry den,Je mi 18 let a mam problem asi uz rok s jednim vyrustkem kousek nad křenem penisu. Vypadá to jako bradavice, na zmacknuti tvrdé a velice často to hrozne svedi. Původně jsem na tomto miste objevil kliste, nic jineho to snad s 80% nebylo. potrel jsem dezifekci a pak jsem ho bouzel nevykroutil ale vytrhl a snazil jsem se potom jeste ranu hodne vycistit a zdezinfikovat. Prosim pomozte co mam delat. Hrozne to svedi casto. Dekuji, Daniel
(02. 07. 2010 16:38) Reagovat
Ať už je to cokoliv, určitě navštivte lékaře, zvlášť když je to reakce na klíště...Ty potvůrky jsou dost nebezpečné a po návštěvě lékaře budete mít alespoň klid. Petr
(20. 10. 2010 00:39) Reagovat
jj klíště není dobré vytrhávat, já jsem to udělal asi čtyřikrát a každé místo mě neskutečně svědilo. Máš tam prostě zatržená kusadla. Jo a určitě se nech vyšetřit, já jsem z toho dostal boreliózu.
LINDA, (26. 02. 2012 18:49) Reagovat
A jak se borelióza projevuje? Také se mi stalo, že jsem si vytrhla jen část klištěte. Bylo to nakonci léta a nijak jsem to neřešila. Je možné, že bych mohla mít boreliózu, která se ještě neprojevila či takovými příznaky, které by mě upozornili na to, že není vše zcela v pořádku?
(20. 05. 2010 16:49) Reagovat
Dobrý den,je mi 24let a jsem v 32.týdnu těhotenství.Již delší dobu mě trápí gen. bradavice, vlastně celé těhotenství.Chtěla by jsem se zeptat jestli s tím nějak nebude ohroženo miminko? Četla jsem ,že je možnost nákazy při porodu,je to pravda?Děkuji za odpověď.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Genitální-bradavice.cz
Kontakty