Úvod Diskuze

Diskuze

Potřebujete poradit? Přidat dotaz >>


Diskuse (113 komentářů)

(24. 05. 2011 03:20) Reagovat
Dobrý den, ráda bych se optala, zda je možné ,aby 12letý syn, chytnul infekci HPV a měl genitální bradavici. To určil lékař. Čeká ho narkoza a seříznutí.Bradavice mu vyrostla v ústí močové trubice. Nemůže se jednat o něco jiného,když žadný pohlavní styk NEMĚL? Syn se bojí operace,je psychicky i zdravotně na tom velmi špatně.Není možná jiná varianta odstranění než operace? Děkuji.
(13. 06. 2011 14:57) Reagovat
Dobrý den,právě se léčím na condylomata, už bohužel podruhé. Chci se zeptat, to už budu navždy infekční pro potenciální partnery? Nebo infekční nebudu, když nebudu mít projevy bradavic? Nevím co dělat, abych je dále nešířila.Děkuji
(23. 06. 2011 10:51) Reagovat
Dobrý den,patřím do skupiny též nakažených HPV virem,jsem na startu léčení,pročetla jsem několik článku na netu,vím poměrně o této těžko léčitelné a však jen tak nevyléčitelné pohlavní chorobě mnoho,mě tedy zájímá,jestli se někdo z toho doléčil,bez projevu vrácení,nenarazila sem na článek,kde by se někdo podělil o informaci vyléčení,to opravdu je takové svinstvo,kde neexistuje vymizení?Jsem z toho dost psychicky na dně,už z jednoho důvodu,že sem měla jen jednoho partnera a přišla taková nehorázná nákaza!Jsem po chirurgickém zákroku,ale některá condylomata mi neodstranili,tak mě čeká jiná návštěva lékaře,kde snad mi to doodstraněj ve vší kráse.Mám malá condylomata v pochvě,tvrdili,že chir.zákrokem se ztratí sami,ale nestalo se tak.Snažím se posílit imunitu léky,vitamíny,nebot' čím silnější obranyschopnost organismu,tím prospěšnější pro léčbu viru,ale celý mi to příjde postavený na ničem,je to ošklivé onemocnění,fuj!
(21. 09. 2011 13:26) Reagovat
Mám ten samý promlém, už jsme byla na 4 zákrocích, taky by mě zajímalo jestli se z toho někdo vůbec doléčim uplně..
(09. 07. 2011 08:47) Reagovat
Dobrý den, našla jsem si u poševního vchodu asi 4 malé bradavičky (už jsem objednaná na gyngu) a jednu nejspíš uvnitř. Je mi to docela nepříjemné a nevím, kde jsem se mohla nakazit (mám stálého partnera). Jsem ale naočkovaná proti rakovině děl. čípku a všude se píše, že vrámci toho bych neměla dostat ani ty bradavice. Dokáže mi to, prosím, někdo vysvětlit?
Jana, (27. 06. 2012 07:35) Reagovat
Také se u mě projevily genitální bradavice. Mám to od včerejška potvrzené od doktorky. Teď pročítám vše dostupné a mám z toho hodně špatný pocit. Nic moc povzbudivého jsem se nedověděla.
(28. 07. 2011 15:46) Reagovat
Dobrý den,prosím vám mám nejspíše genitální bradavice budu tedkom ještě 3-5 mesícu v zahraničí a nechci zde hledat nějakeho gynekologa,hodně cestuji z místa na místo.Je mi 18 let a mám stáleho přítele je možné v lekárne zakoupit nejakou účinnou mast či lék ?? Mockrát děkuji za vaši odpověď ..
Nový příspěvek
Copyright 2006–2022 © Genitální-bradavice.cz
Kontakty